Zagadkowa Warszawa

Dla wszystkich stałych i niestałych czytelników tego bloga mała zagadka fotograficzno-lokalizacyjna. Czy wiecie co to za budynek i gdzie się znajduje? Jeśli tak, to piszcie w komentarzach odpowiedzi. Dla pierwszej osoby, która poprawnie odpowie, nagrody nie przewidziano. Tak samo nie będzie nagród, dla drugiej, trzeciej, czwartej i każdej następnej osoby. Chyba, że za nagrodę uznacie samą satysfakcję z posiadanej wiedzy ;-)

Ten budynek to ...

Poza beznagrodowym konkursem, mam jeszcze jedno beznagrodowe pytanie. Możecie spróbować na nie odpowiedzieć. Dlaczego ten budynek jest w takim stanie? (odpowiedź „pieniądze”, chociaż zapewne jest odpowiedzią prawidłową, nie będzie brana pod uwagę, przy ustalaniu zwycięzców. Podobnie jak zwrócenie uwagi, że budynek wcale nie wygląda tak źle i mógłby znacznie gorzej).
Jeśli mimo wysilania mózgów, dalej nie wiecie, co przedstawia to zdjęcie, to niech za pomoc posłużą wam te dwie fotografie:

Kliknij, jeśli nie jesteś w pełnej wersji artykułu ->

Ławka i pozostałości po bytujących na niej osobnikach. Nie dalej niż 30 metrów od wspomnianego budynku.

Ta ławka znajduje się nieco dalej. Została ona ustawiona w pozycji "do leżenia". Zrobiono to specjalnie dla was, gdybyście chcieli poleżeć sobie pod drzewem po pracowitym dniu.

Pewnie te zdjęcia wcale wam nie pomogły. Ale życie nie jest łatwe i czasem trzeba się potrudzić ;-)
W każdym razie, bez względu na to, czy odpowiecie na wcześniej postawione pytania to niedługo na blogu będziecie mogli przeczytać co nieco o tym miejscu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s